bitki ara sepet

Belçika Çikolatalı Sukulent Hediye Kutusu

349
,00 TL
(KDV dahildir)Ahşap ürüne yazılmasını istediğiniz metni giriniz:
50

Belçika Çikolatalı Sukulent Hediye Kutusu

349,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Hediye kutusu içeriğinde bereket bitkisi crassula sukulent ile aranje edilmiş akustik stant, hediye notunuz için mühürlü not zarfı ve el yapımı belçika çikolataları bulunmaktadır. Akustik stant, kalemlik özelliğine de sahip bir ahşap tasarımdır. Hoparlörü altta olan tüm telefonlara uygun olmakla birlikte, telefonların sesini akustik hale getirir. Telefon standı olarak da kullanabilir. Sıra dışı bir tasarıma sahip olan ürün doğal ve el yapımıdır. Ürün 25 cm uzunluğundadır. Özenle düşünülerek bir araya getirilmiş bu hediye kutusu, sevdikleriniz için hatrı sayılır bir hediye olacaktır.

El yapımı Walde çikolataları %100 yüksek kaliteli Belçika çikolatası ile üretilmektedir. Çikolata içeriğindeki kuruyemiş ve meyveler A kalite ürünlerden seçilerek damak zevkinize uygun yoğunlukta kullanılmaktadır. Ayrıca koruyucu ve katkı maddeleri içermez. Estetik hediye kutuları ile sunulan çikolatalar kargolu gönderimlerde ilave olarak muhafaza kutuları ile gönderilmektedir.

Kutu İçeriği : Antep fıstıklı bitter kırma çikolata, fındıklı sütlü kırma çikolata, bademli beyaz kırma çikolata.

Ağırlık : 280 gr. (El yapımı üretim olduğu için ağırlıkta +/- %5 farklılık olabilir.) 

Saklama Koşullar : Çikolatalarınızı kuru, serin ve kokusuz bir ortamda saklayınız. Muhafaza için ideal sıcaklık 18 C derecedir. El yapımı çikolatanızı 1 ay içinde tüketmenizi tavsiye ederiz.

Alerjen Uyarısı : Süt, fındık, fıstık, badem, susam, buğday glüteni, soya, sert kabuklu meyveler içerebilir.

Ürünlerimiz alkol, domuz yağı ve katkıları içermez.


En Son Gezilenler